Jak správně osvětlit dětský pokojíček?

1_1Jak správně osvětlit dětský pokojíček?

Dáme Vám pár tipů, jak správně a bezpečně osvětlit království Vašich nejmenších.

V první řadě je důležité správně rozmístit vypínače. Ty by měly být umístěny tak, aby na ně děti snadno dosáhly, a je pro ně důležité mít jeden vypínač i přímo při posteli. Protože když se dítě v noci probudí a bude chtít z postele ven, hned může mít rozsvíceno.

Do dětského pokoje je vhodnější tlumenější, teplejší osvětlení, protože ostré světlo narušuje spánkový režim dítěte.

Pro děti je vhodné vybírat svítidla, které jsou z bezpečných materiálů pro manipulaci dětskými ručičkami, bez oddělitelných materiálů a toxických nátěrů.

Pro malé děti je vhodné do pokojíčku instalovat svítidlo s pohybovým čidlem, které i Vám usnadní pohyb po místnosti při nočním probuzení dítěte. Samozřejmě intenzita osvětlení by mněla být co nejmenší, jen pro lehčí orientaci po místnosti.

Na naší stránce máme k dispozici mnoho druhů osvětlení do pokojíčků. Můžete si vybrat přenosné LED svítidla ve tvaru pohádkových postaviček, která nemají žádný kabel, a proto je můžete využívat kdekoli a nejen Vy ale i Vaše děti.

Taky máme v nabídce nástěnné svítidla s pohybovým čidlem nebo stolí lampičky, které nenamáhají oči ani při dlouhém čase stráveném při psaní domácích úkolů.

Rozmanitý výběr najdete i u stropních dětských svítidel, která neoslňují, ale skvěle osvětlí každý kout.

Všechny svítidla jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou bezpečné pro Vaše děti.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.