Jak vybrat správní osvětlení do dětského pokoje?

titulkaV dětském pokoji nestačí jenom jedno osvětlení. Dítě potřebuje jak centrální/ hlavní osvětlení v místnosti tak osvětlení na pracovní stolek, který nenamáhá jeho očí a je bezpečné i při dlouhém svícení a nepřehřívá se. Dále je potřebné i tlumené světlo na noční stolek, které nevadí například při usínání, ale pomůže rodičům při orientaci v místnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrální osvětlení v místnosti

Nejdůležitější je výběr hlavního svítidla, u kterého je nejvhodnější teplá bílá barva světla a taky dostatečná intenzita, aby dítěti nestínilo při žádné činnosti. Nejefektivnější svítidla jsou kvalitní zápustné světlá s vysokým výkonem, které svítí jasně a nedělají stíny. Je jasné, že dětský pokoj je specifický svým designem. Takže každý rodič chce, aby svítidlo nesplňovalo jenom svou funkci, ale zapadlo do pohádkového interiéru pokojíčku. Proto máte možnost si vybrat i designové dětské lustry, které splňují kvalitně svou funkci a taky design dětského pokoje.

 

Stolní lampy v dětském pokoji

Potřeba osvětlení pracovního stolu  dětského stolu je potřeba už pro děti, které jsou v předškolním věku. Kvalita výběru stolní lampičky pro vaše ratolesti je důležitá pro pohodlné, bezpečné a zdravé využití. Stolní lampička do dětského pokoje by mněla být z kvalitních materiálů a mněla by být přizpůsobená pro manipulaci i těch nejmenších dětí. Mněla by šetřit oči i při dlouhém využití a taky by se nemněla přehřívat. 

 

Stolní lampička noční

Dalším důležitým osvětlením je noční lampička. Toto osvětlení není důležité jenom pro děti, ale i pro rodiče. Toto svítidlo by mnělo mít velmi jemný svit, které není moc intenzívní pro usnutí, ale zároveň je dostačující pro orientaci v místnosti. V dnešní době máte k dispozici dokonce lampičky, které jsou mobilní a bezpeční i pro ti nejmenší dětské ručičky.

 

Opět se na Vás brzy těším :)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.