Kde je vhodné umístit závěsné svítidla?

zavesneMáte vysokou a a velkou místnost? Chcete ji osvítit zajímavým osvětlením, které bude sloužit i jako hezká dekorace? Pak je nejvhodnější výběr svítidla právě závěsné, kterého design ve Vaší místnosti určitě vynikne a opticky zvětší

 

 

 

 

 

Ve velkých místnostech vynikne nejen design závěsného svítidla, ale hezky osvětlí i strop a tak opticky ještě místnost zvětší. Na naší stránce máte na výběr mnoho tvarů svítidel z různých kvalitních materiálů a všechna jsou od renomovaných výrobců. Můžete si vybrat svítidlo podle typu místnosti a to z rustikálních, klasických nebo moderních svítidel.

Svítidla se ideálně hodí do místností s výškou stropu alespoň 3 metry.

Svítidla nejsou přímo na stropě, a proto se k stropu odráží světlo, které sníží kontrast mezi neosvětleným stropem a svítidlem. Osvětlení se tak stane mnohem příjemnější a vytvoří atmosféru lepšího osvětlení místnosti. Proto je lepší osvětlit vysokou místnost závěsným svítidlem a ne stropním, které je nevýrazní a pro velkou místnost i neútulní.

Když svítidlo instalujete na strop, je důležité, aby mělo přiměřený odstup nejen od podlahy ale i od stopu. Samozřejmě od podlahy proto, abyste se mohli volně pohybovat po místnosti, ale od stropu proto, aby nevytvářelo na stopě jasnou osvětlenou plochu.

Manipulace s výškou svítidla je vhodné nechat při instalaci svítidla naposledy. Pak můžete nejlépe nastavit osvětlení podle svých představ.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.