Na co hledět při výběru průmyslového osvětlení

blogVe výrobní hale je velmi důležitý způsob osvětlení, protože buď Vám může peníze ušetřit, nebo naopak, může způsobit mnoho nepříjemností. Je důležitá kvalita svítidel, intenzita osvětlení, aby byla zajištěna bezpečnost a kvalita práce zaměstnanců. Taky správní výběr zdrojů světla můžu ušetřit mnoho peněz.

Firmy musejí dodržovat normu pro osvětlení ve vnitřních pracovních prostorách (ČSN EN 12464-1), kde je stanovena minimální požadovaná intenzita světla a to 200 - 300 luxů, ale při některých halách, nebo jiných průmyslových a výrobních podnicích musí být intenzita osvětlení až k 1 000 luxům a výš. Podrobné informace najdete přímo v zmíněné normě.

Výrobní haly potřebují velké množství svítidel pro dobré osvětlení celého prostoru, proto, když chce firma co nejvíc ušetřit, je důležité vybrat kvalitní úsporné světelné zdroje nebo LED zdroje, které šetří elektrickou energii a navíc mají mnohem delší životnost než obyčejné žárovky. 

Výběr svítidel taky může ušetřit finance, když zvolíte svítidla, které jsou odolné extrémním podmínkám, jako je extrémní teplota, vlhkost nebo znečištění svítidla. Na to je potřeba materiál, který se vyznačuje svou kvalitou a odolností. Samozřejmě je důležité i kvalita zpracování.

U nás máte na výběr jenom ty nejkvalitnější svítidla od renomovaných výrobců, který se specializují přímo na průmyslové svítidla, jako například Philips, Fulgur a jiní.

https://www.ledmat.cz/prumyslove-osvetleni/

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.