Originální provedení svítidel CLARO

claroPokud hledáte do Vašeho příbytku designové doplňky, jejichž originalitu podtrhuje ruční zpracování a netradiční materiály, určitě se zaměřte na našem eshopu na značku svítidel Claro. Tato svítidla představují ikonické svítidla nadčasových tvarů a prezentují i kolekce začínajících tvůrců. Tyto kolekce svítidel jsou jedinečné, protože jsou časově omezené.

 

 

 

 

 

 

Jejich jedinečnost podporuje také použitý materiál a to například:

Beton

Zajímavé provedení svítidel je právě z betonu. Beton je synonymum masivních staveb, ale v moderních domácnostech je tento materiál originální a stále více používaný na jemné a dekorativní doplňky. Betonové svítidla Claro se vyznačují dlouhou životností a design těchto svítidel zaujme nejednoho milovníka moderního tvaru.

Recyklovaný papír

Svítidla z dílen designérů Vás přesvědčí, že i z materiálu, jako je recyklovaný papír se dají vytvořit krásné a jedinečné kousky, které zkrášlí Váš interiér a jejich kvalita Vám zaručí dlouhou životnost. Svítidla působí velmi příjemně a originálně. Svítidla jsou vyrobena ve stylu opletu, která Vám vytvoří na stěně zajímavé stíny, nebo jsou k dispozici svítidla, které mají plné stínidla a působí, jako by byly vyrobeny z keramiky.

Dřevo

Dřevo vytváří teplo a tu správnou atmosféru v každém domově. Tento přírodní materiál se stále více vrací do moderního designu a my Vám nabízíme skutečně zajímavé provedení dřevěných svítidel Claro. Výhodou designu a použitého materiálu je ten, že se svítidla hodí skutečně kdekoliv. Do moderního interiéru, na chalupu nebo do klasické domácnosti.

Husí peří

Křehký a majestátní materiál činí ze svítidel originální světelný doplněk, který se vyznačuje svou elegancí a přitom velmi dobrou cenou. Tyto šarmantní svítidla jsou k dispozici jako závěsná svítidla a také jako stolní lampičky.

Keramika

Ano, i keramika se vrací do použitých moderních materiálů na výrobu svítidel. Typ těchto svítidel se skvěle zapadne do klasického či moderního interiéru. Díky svému minimalistickému tvaru s barevnou různorodosti si můžete vybrat keramické svítidlo podle sebe.

V našem eshopu najdete svítidla Claro, která se vyznačují svou originalitou, vysokou kvalitou a svým designem zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Proto se vyplatí si zpříjemnit svůj domov jedinečným osvětlením, které Vám bude závidět každá návštěva

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.