Ceny dopravy

DOPRAVA 

 

O přijetí vaší objednávky vás budeme informovat emailem hned od odeslání objednávky. Objednané zboží pro vás zabalíme a pošleme neprodleně do 72 hodin po obdržení objednávky. Při odesílání vás o expedici zboží budeme informovat emailem i sms. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 2 - 5 pracovních dnů.

 

Objednávky NAD 2999 Kč mají poštovní zdarma !!!:

 

ZBOŽÍ JE ZÁKAZNÍKOVI ZASÍLÁNO PROSTŘEDNICTVÍM TĚCHTO MOŽNOSTÍ, VYBRANÝCH V PROCESU OBJEDNÁVKY.

 

       cplogo

 

Česká pošta do ruky nebo na poštu (platba převodem, online platba kartou): při objednávce do 2999 Kč za 130 Kč poštovní

Česká pošta do ruky nebo na poštu (dobírka): při objednávce do 2999 Kč za 160 Kč poštovní

 

      intimelogo

 

IN TIME - doručení na zvolenou adresu (platba převodem, online platba kartou): při objednávce do 2999 Kč za 99 Kč poštovní

IN TIME - doručení na zvolenou adresu (dobírka): při objednávce do 2999 Kč za 128 Kč poštovní

 

 

 

Osobní odběr je zdarma - vyzvednutí na adrese Na Máchovně 1270, budova č.3, sklad HMnabytek.cz, v Berouně, 266 01, po předchozí telefonické domluvě na čísle 731 061 347 - pan Budoš. 

 

 

Pokud si nakoupíte v našem e-shopu www.hmnabytek.cz - a budete chtít zaslat vše najdenou a s jednou dopravou - platí cena dorpavy z HMnabytku a objednávku Vám převedeme pod jednu na hmnabytek.cz a dodáme současně s nábytkem - pokud to tam pro Vám bude vyhovující, jinak pošleme zvlášť.

 

 

 

Expresní dopravní služba IN TIME

Využití výhod internetového prodeje i s doručením až domů Vám nabízí náš přepravný partner N TIME. Poplatek IN TIME za doručení po celé České republice je 99 Kč s DPH. Pokud je objednávka placená na dobírku, cena poštovního je 128 Kč s DPH. 

Balíky službou IN TIME jsou doručované v pracovní dny od 8 do 18 h.

IN TIME doručovatel vás v den doručení telefonicky kontaktuje, abyste se domluvili na podrobnosti předání.

Pokud platíte dobírkou, můžete zásilku uhradit hotově nebo platební kartou u řidiče. Po neúspěšném prvním doručení Vám řidič v poštovní schránce zanechá oznámení. Doručení zásilky se pak opakuje následující pracovní den.

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste ohlásili do 3 dnů od obdržení zásilky skryté vady a žádali o sepsání zápisu o škodě. Obsah zásilky se kontroluje po odjezdu řidiče, protože řidič nečeká na kontrolu při předávání.

 

Česká pošta 

Tento typ doručení je podobné jako při dopravcovi IN TIME. Česká pošta Vám zásilku doručí do 24 hodin po celé ČR. V den doručení Vás Česká pošta informuje SMS zprávou. Spolu s naším mailem s vystavenou fakturou, Vám o vyřízení objednávky pošle mail i Česká pošta.

Pokud Vás Česká pošta nezastihne při doručení zásilky, balík bude uložen na Vaši nejbližší poště. O této informaci budete informováni SMS zprávou a písemnou výzvou ve Vaší schránce.

Zásilku je možné vyzvednout na poště maximálně po dobu 7 dní.

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste ohlásili do 3 dnů od obdržení zásilky skryté vady a žádali o sepsání zápisu o škodě. Obsah zásilky se kontroluje po odjezdu řidiče, protože řidič nečeká na kontrolu při předávání. V případě vyzvednutí zásilky na poště je postup stejný.

 

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste na místě sepsali výdejny zápis o škodě, který podepíšou obě strany (obsluha a příjemce). Sepsanou kopii si pak ponechejte u sebe.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.