Ceny dopravy

DOPRAVA 

 

O přijetí vaší objednávky vás budeme informovat emailem hned od odeslání objednávky. Objednané zboží pro vás zabalíme a pošleme neprodleně do 72 hodin po obdržení objednávky. Při odesílání vás o expedici zboží budeme informovat emailem i sms. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 2 - 5 pracovních dnů.

 

Objednávky NAD 1999 Kč mají poštovní zdarma !!!:

 

ZBOŽÍ JE ZÁKAZNÍKOVI ZASÍLÁNO PROSTŘEDNICTVÍM TĚCHTO MOŽNOSTÍ, VYBRANÝCH V PROCESU OBJEDNÁVKY.

 

cplogo

 

Česká pošta do ruky nebo na poštu (platba převodem, online platba kartou): při objednávce do 1999 Kč za 119 Kč poštovní

Česká pošta do ruky nebo na poštu (dobírka): při objednávce do 1999 Kč za 148 Kč poštovní

 

dpd2

 

DPD - doručení na zvolenou adresu (platba převodem, online platba kartou): při objednávce do 1999 Kč za 99 Kč poštovní

DPD - doručení na zvolenou adresu (dobírka): při objednávce do 1999 Kč za 128 Kč poštovní

 

UlozenkaLogo

 

Uloženka - osobní odběr na pobočce Uloženka partner nebo ve výdejním automatu (platba převodem, online platba kartou): při objednávce do 1999 Kč za 55 Kč poštovní

Uloženka dobírka - osobní odběr na pobočce Uloženka partner nebo ve výdejním automatu (dobírka): při objednávce do 1999 Kč za 84 Kč poštovní

 

 

Zasílání na Slovensko :

DPD - doručení na zvolenou adresu (platba převodem, online platba kartou): 6 Euro

Česká pošta do ruky nebo na poštu (platba převodem, online platba kartou): 8 Euro

 

Osobní odběr v síti Uloženka:

Pokud preferujete osobní odběr, nabízíme Vám partnerské odběrné místa v síti Uloženka. Osobní vyzvednutí na partnerských výdejních místech je zpoplatněno 55 Kč s DPH. Zboží se vydává každý pracovní den a svou zásilku můžete sledovat na ulozenka.cz. Když bude Vaší zásilka připravená k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou. Na vyzvednutí objednávky máte čas 7 dní. Když půjdete objednávku vyzvednout, připravte si jeden doklad totožnosti.

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste na místě sepsali výdejny zápis o škodě, který podepíšou obě strany (obsluha a příjemce). Sepsanou kopii si pak ponechejte u sebe.

Expresní dopravní služba DPD

Využití výhod internetového prodeje i s doručením až domů Vám nabízí náš přepravný partner DPD. Poplatek DPD za doručení po celé České republice je 99 Kč s DPH. Pokud je objednávka placená na dobírku, cena poštovního je 128 Kč s DPH. 

Balíky službou DPD jsou doručované v pracovní dny od 8 do 18 h.

DPD doručovatel vás v den doručení telefonicky kontaktuje, abyste se domluvili na podrobnosti předání.

Pokud platíte dobírkou, můžete zásilku uhradit hotově nebo platební kartou u řidiče. Po neúspěšném prvním doručení Vám řidič v poštovní schránce zanechá oznámení. Doručení zásilky se pak opakuje následující pracovní den.

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste ohlásili do 3 dnů od obdržení zásilky skryté vady a žádali o sepsání zápisu o škodě. Obsah zásilky se kontroluje po odjezdu řidiče, protože řidič nečeká na kontrolu při předávání.

 

Česká pošta 

Tento typ doručení je podobné jako při dopravcovi DPD. Česká pošta Vám zásilku doručí do 24 hodin po celé ČR. V den doručení Vás Česká pošta informuje SMS zprávou. Spolu s naším mailem s vystavenou fakturou, Vám o vyřízení objednávky pošle mail i Česká pošta.

Pokud Vás Česká pošta nezastihne při doručení zásilky, balík bude uložen na Vaši nejbližší poště. O této informaci budete informováni SMS zprávou a písemnou výzvou ve Vaší schránce.

Zásilku je možné vyzvednout na poště maximálně po dobu 7 dní.

Převzetí a reklamace

pokud je při přebírání zásilky zjištěna závada, poškození či nekompletnost objednávky, je nutné, abyste ohlásili do 3 dnů od obdržení zásilky skryté vady a žádali o sepsání zápisu o škodě. Obsah zásilky se kontroluje po odjezdu řidiče, protože řidič nečeká na kontrolu při předávání. V případě vyzvednutí zásilky na poště je postup stejný.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.